Vodní dýmky

Vítejte v magickém světě orientu


Již více než 20 let se spolu s čajem zabýváme i kulturou vodních dýmek. Naše znalosti z tohoto světa se neustále rozšiřují a zdokonalují. Přípravou a podáním vodní dýmky naše starost nekončí. Čajovníci jsou neustále proškolování jak správně s dýmkou zacházeti a tyto rady přenášejí i na Vás. Chcete poradit s výběrem příchuti, potřebujete další uhlí či dýmka správně nehoří? Jsme zde pro Vás a proto se nestyďte na nás obrátit. Jde nám o maximální prožitek. 

V naší čajovně naleznete prvotřídní vodní dýmky značky "MARVIN SMOKE" jenž vynikají svým dokonalým provedením a krásou. Do korunek vkládáme výběrové tabáky. Korunky používáme typu "Badcha" a "HMS" (heat management system).  V kombinaci kvalitních dýmek, nových typů korunek, prověřeného uhlí, správnou přípravou a excelentních tabáků zaručujeme až hodinové pokouření.


  

Ku výběru nabízíme pestrou škálu tabáků do vodních dýmek. Naše nabídka se neustále mění a rozšiřuje. Můžete vybírat z cca 70 rozličných příchutí od mnoha výrobců jako jsou například: Adalya, Al Fakher, Fumari, Golden Pipe, Mazaya, Medite, Smokin Ace, 7Days a další a další budou přibývat :-)

V naší čajovně dýmky nejen podáváme, ale i prodáváme s sebou domů. Nabízíme široký výběr vodních dýmek. Nabídka se neustále mění. Prodáváme veškeré příslušenství a náhradní díly k vodním dýmkám. Snažíme se míti vše skladem: těsnění, hadice, korunky, heat menegement, uhlíky, žhaviče, tarbuše, náustky, vázy, ventily atd. Samozřejmostí je velký výběr tabáků ku prodeji a v neposlední řadě spousty rad a informací.